Aanstaande woensdag zal rondom Frankfurt de 52ste editie van Rund um den Finanzplatz verreden worden. Vorig jaar het nog Moreno Moser die de zege voor Cannondale binnen wist te slepen. De Italiaan wordt dit jaar door zijn ploeg thuis gelaten. Bekijk hieronder de deelnemerslijst en bepaal zelf wie er dit jaar de meeste kans maakt op de overwinning in deze 1.HC koers.
rund_um_den_finanzplatz_logo

Deelnemerslijst Rund um den Finanzplatz 2013:

Cannondale Pro Cycling Team

1. AGOSTINI Stefano
2. CANUTI Federico
3. HAEDO Lucas Sebastian
4. KOCH Michel
5. MASUDA Nariyuki
6. PATERSKI Maciej
7. SAGAN Juraj
8. WURF Cameron

Lotto Belisol Team

11. BELLEMAKERS Dirk
12. BILLE Gaetan
13. CORDEEL Sander
14. DE CLERCQ Bart
15. DEHAES Kenny
16. GREIPEL Andre
17. SIEBERG Marcel
18. VANENDERT Dennis

Omega Pharma – Quick-Step

21. GRABSCH Bert
22. MAES Nikolas
23. MARTIN Tony
24. MEERSMAN Gianni
25. SERRY Pieter
26. VAN KEIRSBULCK Guillaume
27. VELITS Martin
28. VELITS Peter

Team Saxo-Tinkoff

31. BENNATI Daniele
32. AAEN JORGENSEN Jonas
33. KROON Karsten
34. LUND Anders
35. MCCARTHY Jay
36. MøRKøV Michael
37. ROGERS Michael
38. TOSATTO Matteo

Vacansoleil – DCM

41. DE GENDT Thomas
42. HOOGERLAND Johnny
43. KEIZER Martijn
44. LAGUTIN Sergey
45. LAMMERTINK Maurits
46. MARCATO Marco
47. NOVIKOV Nikita
48. VAN POPPEL Danny

AG2R La Mondiale

51. BERARD Julien
52. BOUET Maxime
53. CHAINEL Steve
54. CHEREL Mikael
55. DOMONT Axel
56. KADRI Blel
57. KERN Julian
58. MONTAGUTI Matteo

Katusha Team

61. CHERNETSKIY Sergey
62. KOLOBNEV Alexandr
63. KRITSKIY Timofey
64. KUZNETSOV Viacheslav
65. PORSEV Alexander
66. SELIG Rüdiger
67. SPILAK Simon
68. TSATEVITCH Alexey

Team Argos – Shimano

71. ARNDT Nikias
72. GESCHKE Simon
73. GRETSCH Patrick
74. JANSE VAN RENSBURG Reinardt
75. PARISIEN Francois
76. PETERSON Tom
77. DEGENKOLB John
78. PREIDLER Georg

IAM Cycling

81. BRANDLE Matthias
82. CUSIN Remi
83. DENIFL Stefan
84. FUMEAUX Jonathan
85. HAUSSLER Heinrich
86. HOLLENSTEIN Reto
87. REICHENBACH Sebastien
88. SCHELLING Patrick

Team MTN Qhubeka

91. CIOLEK Gerald
92. MEINTJES Louis
93. GRMAY Tsgabu Gebremaryam
94. VAN NIEKERK Dennis
95. VAN ZYL Johann
96. SBARAGLI Kristian
97. STAUFF Andreas
98. RUSSOM Meron

Team NetApp – Endura

101. BARTA Jan
102. BENEDETTI Cesare
103. CAMANO Iker
104. DE LA CRUZ David
105. HUZARSKI Bartosz
106. KONIG Leopold
107. SCHORN Daniel
108. VOSS Paul

Topsport Vlaanderen – Baloise

111. ARMEE Sander
112. DE VREESE Laurens
113. HELVEN Sander
114. JACOBS Pieter
115. LIETAER Eliot
116. SPRENGERS Thomas
117. VAN HECKE Preben
118. VAN OVERBERGHE Arthur

Accent.jobs – Wanty

121. DE TROYER Tim
122. DEGAND Thomas
123. JANS Roy
124. ROUTLEY Will
125. VAN DIJK Stefan
126. VAN GOOLEN Jurgen
127. VANLANDSCHOOT James
128. VERRAES Benjamin

Crelan-Euphony

131. BARBE Koen
132. BUEKEN Joeri
133. DELFOSSE Sebastien
134. DEVILLERS Gilles
135. HONIG Reinier
136. JUODVALKIS Egidijus
137. PREMONT Christophe
138. SYS Klaas

Rusvelo

141. BOEV Igor
142. FIRSANOV Sergey
143. KAIKOV Valery
144. KLIMOV Sergey
145. KOCHETKOV Pavel
146. OVECHKIN Artem
147. SOLOMENNIKOV Andrei
148. ZAKARIN Ilnur

Nutrixxion ABUS

151. AMPLER Rick
152. DOHLUS Tobias
153. GOTTFRIED Alexander
154. JANORSCHKE Grischa
155. MULLER Dirk
156. SCHMITT Alex
157. SYDLIK Benjamin
158. WALSLEBEN Max

Rad-Net Rose Team

161. ACKERMANN Pascal
162. BUCHMANN Emanuel
163. MATHIS Marco
164. MUCHE Christopher
165. SCHOMBER Nils
166. VOGT Mario
167. WEINSTEIN Domenic

Team Heizomat

171. DROSTE Jan-Niklas
172. FREIENSTEIN Raphael
173. GRAD Alexander
174. MERK Max
175. SCHORMAIR Fabian
176. STRAUB Manuel
177. WEBER Johannes
178. WäLZLEIN Jan

Team NSP – Ghost

181. FIEDLER Jacob
182. FORBERGER Sven
183. FOTHEN Markus
184. FUCHS Sergej
185. HOOGHIEMSTER Rene
186. MENVILLE Leo
187. SCHAFER Stefan
188. THOMEL Tino

Team Quantec – Indeland

191. BENOIT Andre
192. BERTLING Matthias
193. HELLMANN Julian
194. KURTH Michael
195. MONREAL Florian
196. PFEIFER Ron
197. RETSCHKE Robert
198. WESTMATTELMANN Daniel

Team Stölting

201. DEHMEL Felix
202. DIETEREN Jan
203. GEBAUER Tim
204. KOEP Thomas
205. OELERICH Jan
206. PLOTNER Nils
207. ROBERTS Luke
208. SCHRöDER Bjorn

LKT Team Brandenburg

211. BORMANN Maximilian
212. DECKERT Sebastian
213. DONATH Felix
214. HERRMANN Jonathan
215. SCHIEWER Franz
216. STIER Maximilian
217. VASYLIV Yuriy
218. WILLWOHL Willi

Germany

221. HONDO Danilo
222. KNEES Christian
223. PFINGSTEN Christoph
224. RADOCHLA Steffen
225. SCHULZE Andre
226. THURAU Bjorn
227. VOIGT Jens
228. WEGMANN Fabian

 

0 Reacties

Wees de eerste die een reactie plaatst.

Plaats een reactie





 

 

Tags